www.pusacik.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.pusacik.net

PUSACIK KÖYÜNÜN TEK BİRLİK - BERABERLİK VE GENÇLİK SİTESİ (PUSACIK KÖYÜ FORUM SİTESİ)

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adın senin Gaffar iken, Ayb örtücü Settar iken, Kime gidem sen var iken, Cürmüm ile geldim sana.

YazarMesaj
Admin
Admin

Adın senin Gaffar iken, Ayb örtücü Settar iken, Kime gidem sen var iken, Cürmüm ile geldim sana. Empty
MesajKonu: Adın senin Gaffar iken, Ayb örtücü Settar iken, Kime gidem sen var iken, Cürmüm ile geldim sana.   Adın senin Gaffar iken, Ayb örtücü Settar iken, Kime gidem sen var iken, Cürmüm ile geldim sana. Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 9:14 pm

Adın senin Gaffar iken, Ayb örtücü Settar iken, Kime gidem sen var iken, Cürmüm ile geldim sana. 204os16

Ey rahmeti bol pâdişâh[Ey rahmeti bol pâdişâhCürmüm ile geldim sanaBen eyledim hadsiz günâhCürmüm ile geldim sana.

Hadden tecâvüz eyledimDeryâ-yı zenbi boyladım
Ma'lûm sana ki neyledimCürmüm ile geldim sana.Senden utanmayup hemân.
Ettim hatâ gizlü ayânUrma yüzüme el-emânCürmüm ile geldim sana.

Aslım çü bi katre menîHalk eyledin andan benî]
Aslım denîdenîCürmüm ile geldim sana.Gerçi kesel fısk-ü-fücûrAyb-ı-zelel çok hem kusûrLâkin senin adın GafûrCürmüm ile geldim sana.

Zenbim ile doldu cihânSana ayân zâhir nihânEy lutfü bî-had Müste'ânCürmüm ile geldim sana.Adın senin Gaffâr ikenAyb örtücü Settâr iken
Kime gidem sen vâr iken[Cürmüm ile geldim sana.

Hiç sana kulluk etmedimRah-ı rızâna gitmedimHem buyruğunu tutmadımCürmüm ile geldim sana.Bin kerre bin ol pâdişâh[Etsem dahî böyle günâhLâ-taknetû yeter penâhCürmüm ile geldim sana.

İsyânda Kuddûsî şedîdKullukda bir battal pelîdDer kesmeyip senden ümîd[Cürmüm ile geldim sana.
Cürmüm ile geldim sanaBen eyledim hadsiz günâhCürmüm ile geldim sana.

Hadden tecâvüz eyledim]
Deryâ-yı zenbi boyladım]
Ma'lûm sana ki neyledim[Cürmüm ile geldim sana.Senden utanmayup hemân.
Ettim hatâ gizlü ayân[Urma yüzüme el-emân[Cürmüm ile geldim sana.

Aslım çü bi katre menî[IMG]Halk eyledin andan benîAslım denî[fer'îm denîCürmüm ile geldim sana.Gerçi kesel fısk-ü-fücûr]
Ayb-ı-zelel çok hem kusûrLâkin senin adın Gafûr
Cürmüm ile geldim sana.

Zenbim ile doldu cihânSana ayân zâhir nihân]
Ey lutfü bî-had Müste'ânCürmüm ile geldim sana.Adın senin Gaffâr iken[Ayb örtücü Settâr iken[Kime gidem sen vâr ikenCürmüm ile geldim sana.

Hiç sana kulluk etmedimRah-ı rızâna gitmedimHem buyruğunu tutmadımEy rahmeti bol pâdişâhCürmüm ile geldim sanaBen eyledim hadsiz günâh[
Cürmüm ile geldim sana.

Hadden tecâvüz eyledim
Deryâ-yı zenbi boyladımMa'lûm sana ki neyledimCürmüm ile geldim sana.Senden utanmayup hemân.
Ettim hatâ gizlü ayânUrma yüzüme el-emânCürmüm ile geldim sana.

Aslım çü bi katre menîHalk eyledin andan benî
Aslım denî fer'îm denî
Cürmüm ile geldim sana.Gerçi kesel fısk-ü-fücûrAyb-ı-zelel çok hem kusûr[Lâkin senin adın GafûrCürmüm ile geldim sana.
http://pusacik.yetkinforum.com

Adın senin Gaffar iken, Ayb örtücü Settar iken, Kime gidem sen var iken, Cürmüm ile geldim sana.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adın ne senin evladım