www.pusacik.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.pusacik.net

PUSACIK KÖYÜNÜN TEK BİRLİK - BERABERLİK VE GENÇLİK SİTESİ (PUSACIK KÖYÜ FORUM SİTESİ)

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uçakta seyehat eden uyanık bir avukat ile bir sarışın bayan yan yana oturmuşlar.

YazarMesaj
Admin
Admin

Uçakta seyehat eden uyanık bir avukat ile bir sarışın bayan yan yana oturmuşlar. Empty
MesajKonu: Uçakta seyehat eden uyanık bir avukat ile bir sarışın bayan yan yana oturmuşlar.   Uçakta seyehat eden uyanık bir avukat ile bir sarışın bayan yan yana oturmuşlar. Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 7:20 pm

Uçakta seyehat eden uyanık bir avukat ile bir sarışın bayan yan yana oturmuşlar.
Uçakta seyehat eden uyanık bir avukat ile bir sarışın bayan yan yana oturmuşlar. Avukat seyehtin eglenceli geçmesi için sarışın bayana der ki sizinle bir oyun oynayalım teklifinde bulunur.

Bayan oyunun ne olduğunu sorar. Avukat ben size bir soru soracağım bilemez iseniz siz bana 5 dolar vereceksiniz. Daha sonra Siz bana bir soru soru soracaksınız eğer ben bilemez isem size 50 dolar vereceğim....

İlk soruyu avukat sorar. "Dünya ile ayın arasında ki mesafe ne kadardır" Sarışın bayan tek kelime etmeden çantasından 5 dolar çıkarıp uyanık avukata verir.

Sarışın bayan bu defa avukata sorar. "Yüksek bir yere çıkarken üç ayakla çıkan inerkende dört ayakla inen şey nedir?" Avukat düşünür taşınır cevabı bulamaz. çıkarıp 50 doları sarışın bayana verir.

Avukat dayanamaz ve sorar sorunun cavabı neydi? Sarışın bayan yine tek kelime etmeden çantasından 5 doları çıkarıp uyanık avukata verir.
http://pusacik.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» UYANIK KARADENİZLİLER