www.pusacik.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.pusacik.net

PUSACIK KÖYÜNÜN TEK BİRLİK - BERABERLİK VE GENÇLİK SİTESİ (PUSACIK KÖYÜ FORUM SİTESİ)

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HALK EĞİTİM MERKEZİ YILSONU SERGİSİ AÇILIŞLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

YazarMesaj
Admin
Admin

HALK EĞİTİM MERKEZİ YILSONU SERGİSİ AÇILIŞLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Empty
MesajKonu: HALK EĞİTİM MERKEZİ YILSONU SERGİSİ AÇILIŞLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.   HALK EĞİTİM MERKEZİ YILSONU SERGİSİ AÇILIŞLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 10:12 pm

[img]HALK EĞİTİM MERKEZİ YILSONU SERGİSİ AÇILIŞLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 22_nis10[/img]

ilçemizde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yılsonu sergilerinin açılışları yapıldı.
Halk Eğitim Merkezince, merkez ve ilçeye bağlı Keçi Köy, Kırça Köyü, Karacaören Köyü, Doluca Köyü, Gümüş Mahallelerinde dikiş nakış kursiyerlerinin hazırladığı sergilerin açılışını Kaymakam Yasin Özcan ve Kaymakam'ın eşi Olcay Özcan yaptı. Kaymakamımız Yasin Özcan açılışta, eğitimin, bireyin kişiliğinin oluşmasında temel rol oynayan ve algılama yeteneklerini ortaya çıkaran, ufkunu açan ve yaşam boyu süren bir etkinlik oluğunu söyledi. Gümüşhacıköy Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Fırat'ta davetlilere bu yıl Halk eğitim olarak ilçeye bağlı köylerde ve merkezde 56 değişik kurs açtıklarını, açılan kurslara 1500 üzerinde katılım olduğu, bilgisini verdi.

Kaymakam Yasin Özcan öğrenciler tarafından yapılan el sanatları, kumaş boyama, oya ve nakışlarlardan oluşan sergi açılışını gerçekleştirerek, beraberindekilerle birlikte kursiyerlerin hazırladığı ürünleri inceledi. Kaymakam Özcan, kursiyerlerin yapmış olduğu iğne oyası işlemelerini inceleyerek, öğretmenden İğne Oyası incelikleri hakkında bilgi aldı.Kaymakamımız açılışlar sırasında vatandaşlarla da sık sık sohbet etti ve talebi olanları dinledi.

Merkez ve ilçeye bağlı Keçi Köyü, Kırça Köyü, Karacaören Köyü, Doluca Köyü ve Gümüş Mahallelerinde düzenlenen sergi açılışına Kaymakam, Yasin Özcan, Milli Eğitim İlçe Müdürü R.Şaban Yavuz, Belediye Başkanı Mustafa Saatçı, Jandarma Komutanı Adem Arslan, Emniyet Amiri Yaşar Mercan, Milli Eğitim Şube Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.Açılışlar sonunda gelen misafirlere ve protokol üyelerine,hazırlanan birbirinden güzel yöresel yemeklerden ikram edildi.
http://pusacik.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yöresel Halk Oyunları
» RESİM VE HEYKEL SERGİSİ AÇILIŞI.
» RESİM VE HEYKEL SERGİSİ AÇILIŞI
» GÜMÜŞHACIKÖY İLÇESİ HALK OYLAMASI SONUÇLARI