www.pusacik.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.pusacik.net

PUSACIK KÖYÜNÜN TEK BİRLİK - BERABERLİK VE GENÇLİK SİTESİ (PUSACIK KÖYÜ FORUM SİTESİ)

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

23 NİSAN ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ÇOCUKLAR KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİLER

YazarMesaj
Admin
Admin

23 NİSAN ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ÇOCUKLAR KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİLER Empty
MesajKonu: 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ÇOCUKLAR KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİLER   23 NİSAN ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ÇOCUKLAR KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİLER Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 10:14 pm

23 NİSAN ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ÇOCUKLAR KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİLER 22_nis11
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları çerçevesinde İlköğretim Okulu öğrencileri Kaymakamlığımızı ziyaret ettiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Mehmetpaşa İlköğretim Okulu 4.Sınıf Öğrencileri Melisa Yılmaz, Başak Simsar, 6. Sınıf Öğrencisi Elif Figen Şaşmaz, Buse ve Oğuzhan öğretmenleri Yasemin Balcı ve Ümit Toru eşliğinde Kaymakamımız Sayın Yasin Özcan’ı makamında ziyaret ettiler. Kaymakamımız Yasin Özcan’a çiçek takdim eden çocuklar bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler. Mehmetpaşa İlköğretim Okulu 6.sınıf öğrencileri Elif Figen Şaşmaz ve Oğuzhan Kaymakamlık Makamına sırasıyla geçici bir süre vekâlet ettiler.

Vekâlet esnasında öğrenciler, İlçe Belediye Başkanı ve Emniyet Amiri ile telefonla görüştü. Belediye Başkanından 23 Nisan Tören alanının törenlere uygun hale getirilmesi, Emniyet Amiri Yaşar Mercan’dan ise ilçenin genel asayiş durumu ve 23 Nisan’da alınacak Emniyet Tedbirleri hakkında bilgiler aldılar.
Kaymakamımız Sayın Yasin Özcan kendisini ziyarete gelen çocuklarla uzun uzun sohbet ederek ikramlarda bulundu. Çocuklara Kitap ve çeşitli hediyeler veren Kaymakamımız bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. Onlara çok çalışmaları gerektiğini söyleyen Kaymakamımız ülkemizin geleceğinin belirleyicileri olacaklarını, bu makamlarda ileride onların oturacağını da belirtti.

Kabulün ardından Kaymakamımız ve öğrenciler Halk Eğitim merkezince düzenlenen yıl sonu sergisine geçerek,sergi açılışını birlikte gerçekleştirdiler.
http://pusacik.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DERNEK YÖNETİMİNİN SİYASİ PARTİLERİ ZİYARET RESİMLERİ
» YASİN TURAN NİŞAN GÖRÜNTÜLERİ
» SEVGİ İLE ARİF İN NİŞAN MERASİMİNE DAVET